«ЗДОРОВЕ СЕРЦЕ ТА СУДИНИ»

«ЗДОРОВЕ СЕРЦЕ ТА СУДИНИ»

Ілля, 33 роки

Серцево-судинна система – не жарти. Краще перевірити свій «моторчик» і здати аналізи!

Навколишнє середовище та спосіб життя, безумовно, мають колосальний вплив на нашу серцево-судинну систему. Крім того, потрібно пам'ятати, що захворювання цієї частини нашого організму досить часто можуть бути наслідком цукрового діабету.

Результати обстеження «Здорове серце та судини + звіт з інтерпретацією показників» покажуть, наскільки висока для вас небезпека стати жертвою серцево-судинних захворювань.

У пакет входить аналіз на гомоцистеїн. Це дослідження призначається в кардіології для оцінки серцево-судинного статусу та діагностики різних захворювань. При високому рівні цієї речовини пошкоджуються стінки судин (розвиток атеросклерозу) та активуються процеси тромбоутворення (ймовірність появи тромбів). Здавши даний аналіз, ви отримаєте можливість уберегти себе від проблем зі здоров'ям, які настають з віком.
Із результатами пакета досліджень «Здорове серце та судини» й консультацією у кардіолога, терапевта чи сімейного лікаря ви зможете перейти до профілактики або лікування.
Пакет досліджень «Здорове серце та судини + звіт з інтерпретацією показників» підходить як для чоловіків, так і для жінок.
1060 грн.
854грн.
Замовити
До пакету входять:
- С-реактивний білок (СРБ)
- Аланінамінотрансфераза (ALT)
- Аспартатамінотрансфераза (AST)
- Гомоцистеїн
- Калій
- Коефіцієнт атерогенності
- Креатинфосфокіназа (КФК)
- Лактатдегідрогеназа (ЛДГ)
- Ліпопротеїди високої щільності
- Ліпопротеїди низької щільності
- Ліпопротеїди дуже низької щільності
- Натрій
- Тригліцериди
- Хлор
- Холестерин

• Звіт з інтерпретацією показників