«ЧОЛОВІЧА ОНКОЛОГІЧНА ПАНЕЛЬ»

«ЧОЛОВІЧА ОНКОЛОГІЧНА ПАНЕЛЬ»

Михайло, 49 років

Я знаю, що чоловіки в моєму віці схильні до онкологічних захворювань. Про всяк випадок я вирішив перевіритися, щоб точно знати, в якому стані мій організм!

Зусилля сучасної онкології в значній мірі спрямовані на виявлення ранніх форм раку. Суто технічно виявити рак на ранній стадії складніше, ніж виявити пізню стадію, коли пухлина зумовлює цілий ряд симптомів, адже ранні пухлинні формування розвиваються, як правило, непомітно для людини.

Аналіз крові на наявність онкомаркерів допомагає виявити специфічні білки, які виробляються клітинами злоякісних пухлин.

Пакет аналізів «Чоловіча онкологічна панель» дозволить оцінити ризик розвитку раку підшлункової залози, жовчного міхура, шлунка, передміхурової залози, печінки, товстого кишечника, легень. Жоден із відомих онкомаркерів не є на 100% специфічним і чутливим, тому саме комбінація онкомаркерів дозволяє точно визначити клінічну ситуацію. Необхідно пам'ятати, що кожен з онкомаркерів може підвищуватися при захворюваннях, не пов'язаних із захворюваннями органу, який досліджується.

Усе, що вам необхідно зробити, щоб бути в курсі стану свого організму, пройти швидку та безболісну процедуру здачі аналізу. Після цього лікар-онколог допоможе розшифрувати результати аналізу. 

Якщо вас турбує стан вашого організму, але ви не можете виявити причину, просто вирушайте в медичну лабораторію «Сінево» та здайте аналізи!

930 грн.
750грн.
Замовити
До пакету входять:
  • Онкомаркер підшлункової залози, жовчного міхура (СА 19-9)
  • Онкомаркер шлунка (СА 72-4)
  • Простат-специфічний антиген загальний (ПСА)
  • Раково-ембріональний антиген (РЕА, СЕА)