«ЖІНОЧА ОНКОЛОГІЧНА ПАНЕЛЬ РОЗШИРЕНА»

«ЖІНОЧА ОНКОЛОГІЧНА ПАНЕЛЬ РОЗШИРЕНА»

Вікторія, 34 роки
Я знаю, що жінки в моєму віці схильні до онкологічних захворювань. Про всяк випадок я вирішила перевіритися, щоб точно знати, в якому стані мій організм!

Зусилля сучасної онкології в значній мірі спрямовані на виявлення ранніх форм раку. Суто технічно виявити рак на ранній стадії складніше, ніж виявити пізню стадію, коли пухлина зумовлює цілий ряд симптомів, адже ранні пухлинні формування розвиваються, як правило, непомітно для людини.

Аналіз крові на наявність онкомаркерів допомагає виявити специфічні білки, які виробляються клітинами злоякісних пухлин.
У даний пакет включено онкомаркери найбільш поширених форм злоякісних уражень. Пакет аналізів «Жіноча онкологічна панель розширена» дозволить оцінити ризик розвитку раку різної локалізації (яєчники, ШКТ, печінка, легені, молочні залози, шийка матки).

Жоден із відомих онкомаркерів не є на 100% специфічним і чутливим, тому саме комбінація онкомаркерів дозволяє точно визначити клінічну ситуацію. Необхідно пам'ятати, що кожен з онкомаркерів може підвищуватися при захворюваннях, не пов'язаних із захворюваннями органу, який досліджується.

Усе, що вам необхідно зробити, щоб бути в курсі стану свого організму – пройти швидку та безболісну процедуру здачі аналізу. Після цього лікар-онколог або гінеколог допоможе розшифрувати результати аналізу.

Якщо вас турбує стан вашого організму, але ви не можете виявити причину, просто вирушайте в медичну лабораторію «Сінево» та здайте аналізи!
1680 грн.
1350грн.
Замовити
До пакету входять:
- Антиген плоскоклітинної карциноми (SCC)
- Індекс RОМА (розрахунок ризику раку яєчника, %).
- Кальцитонін
- Онкомаркер CYFRA СА 21-1
- Онкомаркер HE4
- Онкомаркер молочної залози (СА 15-3)
- Онкомаркер яєчників (СА 125)
- Раково-ембріональний антиген (РЕА, СЕА)